Siūlome

Tekstilines etiketes

Kartonines etiketes

Popierines etiketes, lipdukus

Žaliavas įvairioms etiketėms

Etikečių gamybos įrangą

Apie UAB "Technesa" PDF Print E-mail

Tekstilinių, kartoninių etikečių, priežiūros ženklų ir lipdukų gamybos srityje sėkmingai dirbame nuo 2003 metų. Kiekvienas užsakovas pas mus randa tai ko labiausiai reikia: produktus nuo paprasto lipduko iki spalvotos tekstilinės etiketės, puikius užsakymų įvykdymo terminus, palankias kainas. Be to, praktikos gaminant etiketes dėka, šiuo metu galime pasiūlyti atrinktas žaliavas ir jų kombinacijas priklausomai nuo to, kur bus naudojamas gaminys ir kokie reikalavimai keliami jo ženklinimui. Taip pat "Technesa" gali pasiūlyti ir etikečių gamybos įrangą nuo stalinio lipdukų spausdintuvo iki pramoninių etikečių spausdintuvų ir priedų jiems.

 

Mes pasiruošę Jums padėti!

  o taip pat galite pasidomėti kitoje mūsų elektroninėje parduotuvėje www.duino.lt pateikiamomis kitokio pobūdžio prekėmis.

 
Kaip dirbame

Siekiame, kad gaminių ir prekių kokybė visuomet tenkintų užsakovą. Būtent dėl to labai atsakingai renkamės žaliavas ir įrangą. Žinoma, esant poreikiui galime pasiūlyti ir puikios kainos gaminių, kurie taip pat pasižymi gerais kokybės rodikliais. Būtent dėl šių priežasčių, prieš pateikdami komercinį pasiūlymą, įsigiliname į kiekvieno užsakovo poreikius ir pateikiame atskirą optimalų sprendimą.

www.satinas.lt

mūsų gaminių el. parduotuvė